Značky

Služby

logo

4 generace, jeden název. Leon

Všechny generace modelu Leon byly stvořeny v Barceloně a ve své době vždy byly etalonem v designu, technice a kvalitě. Model SEAT Leon je s více než dvěma miliony prodanými vozy prvních tří generací pilířem značky. Nový Leon nyní přebírá štafetu jako technicky nejvyspělejší model značky SEAT

4 generace, jeden název. Leon

Pokud bychom měli vybrat jen jednu skutečnost, jež by charakterizovala nový Leon, pak by to byl nevídaný technologický skok, který ztělesňuje. Čtvrtý Leon je prvním kompletně síťově propojeným vozidlem značky, inovace však přináší také v oblastech bezpečnosti a osvětlení. Na naší pobočce ARAVER CZ ve Starém Městě se můžete se značkou SEAT seznámit a od A do Z Vám například poslední generaci modelu Leon představíme osobně. Tento jedinečný designový skvost splňuje veškeré podmínky pro dynamické, sportovní a zároveň pohodlné a bezpečné vozidlo.

Každá ze čtyř generací modelu SEAT Leon předběhla svou dobu, přestože si tento vůz zachoval během více než 20leté historie stejnou DNA. Pojďte se svést na vlně DNA modelu Leon právě na pobočce ARAVER CZ. Prodejní tým Vám velmi rád poradí s výběrem a připraví velmi atraktivní cenovou nabídku.

Jan Žufánek
Vedoucí prodeje nových vozů SEAT a CUPRA
M: +420 724 637 713
E: zufanek.jan@araver.cz

 

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail