Kariéra

Lakýrník

Pin ARAVER CZ - provozovna Vlčnov Šipka

Společnost ARAVER CZ, s.r.o. nabízí pracovní místo na pozici Lakýrník.

Náplň práce:

  • lakování karosérií a autodílů
  • příprava dílů na lakování

Požadujeme:

  • praxi v oboru min. 1 rok
  • vyučení v oboru
  • spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem
  • týmovou spolupráci
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní oděv
  • příjemné prostředí v přátelském kolektivu
  • jistotu pracovního místa, pracovní smlouva na dobu neurčitou

Své životopisy posílejte na: prace@araver.cz

Místo výkonu práce: ARAVER CZ - provozovna Vlčnov.

Pracovník myčky

Pin EURO CAR Zlín Šipka

Do našeho EURO CAR Zlín týmu přijmeme kolegu, který nám pomůže, aby každý náš zákazník odjížděl po servisních pracech maximálně spokojen a s čistým vozem.

Co Vás čeká?
Vaši pracovní náplní bude ruční mytí vozů (ruční tlaková myčka WAP), mytí motoru, kompletní suché a mokré čištění interiéru, obsluha čističky odpadních vod a manipulace s vozy zákazníků.

Co požadujeme?
- základní vzdělání
- plný úvazek
- řidičský průkaz skupiny B
- odolnost vůči stresu
- vysoké pracovní nasazení
- pečlivost
- trestní bezúhonnost
- spolehlivost a loajalitu

Co nabízíme?
- práci s nejmodernější automobilovou technikou
- práci na plný úvazek ve stabilní a prosperující společnosti
- odpovídající platové ohodnocení a benefity
- startovací pozice do servisního týmu
- příjemné a moderní prostředí

Informace o výběrovém řízení:
Strukturovaný životopis s aktuální fotografií zasílejte do 16.12.2019 e-mailem na servis@eurocarzlin.cz

Automechanik

Pin ARAVER.CZ Šipka

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici AUTOMECHANIK.

TĚŠÍME SE NA:
- Automobilového nadšence, který má aktivní přístup k práci.
- Nového kolegu s týmovým duchem a ochotou učit se novým věcem, který nám pomůže na provozovně v Uh. Hradišti  a ve Vlčnově.

CO VÁS ČEKÁ?
- Každodenní komunikace s našimi servisními poradci a řešení konkrétních případů.
- Provádění opravy vozidla, provádění výměny dílů, součástí, provádění údržby, prohlídek a záručních oprav, posuzování opotřebení a funkční způsobilosti vozidla.
- Práce s moderními technologiemi.
- Zaškolení je u nás samozřejmostí.
- Jestliže jste bez praxe v oboru, nevadí, u nás ji získáte! Ujme se Vás náš zkušených automechanik, který Vás povede ke správné práci.

BUDEME RÁDI, KDYŽ BUDETE MÍT:
- Výuční list strojírenského zaměření.
- Ochotu učit se novým věcem, odpovědnost a pečlivost.
- Řidičský průkaz skupiny B.

ZA TO VÁM RÁDI NABÍDNEME:
- Práci s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, přátelském kolektivu.
- Platové ohodnocení 20 000 - 40 000 Kč
- Zázemí moderní, prosperující společnosti.
- Zaškolení, osobní rozvoj a profesní růst.
- Jistotu pracovního místa, pracovní smlouva na dobu neurčitou.
- Pracovní oděv i obuv, příspěvek na obědy a mnoho dalšího.

Životopisy zasílejte na e-mail: prace@araver.cz

Zasláním životopisu uchazeči souhlasí se zpracováním osobních údajů.

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!