Kariéra

Prodejce/prodejkyně dílů a příslušenství

Pin EURO CAR Zlín Šipka

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam neposune? Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí  a čeká vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

Jako prodejce nebo prodejkyně dílů a příslušenství budete odpovídat za objednávání, příjem a výdej dílů a příslušenství. Budete dbát na vysokou kvalitu práce i aktivní a atraktivní prezentaci naší nabídky dílů a příslušenství zákazníkům.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
•    středoškolské vzdělání
•    plný úvazek
•    znalost práce na PC
•    komunikační dovednosti a příjemné vystupování
•    řidičský průkaz sk. B
•    odolnost vůči stresu
•    trestní bezúhonnost
•    zákaznický a profesionální přístup
•    spolehlivost a loajalitu

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:
•    práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
•    zázemí moderní, prosperující společnosti
•    osobní rozvoj a další vzdělávání
•    odpovídající platové ohodnocení a benefity

Kontaktní mail: ondrej.minar@eurocarzlin.cz

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!