Kariéra

Asistentka prodeje - disponentka

Pin EURO CAR Zlín - provozovna Uherské Hradiště Šipka

Společnost EURO CAR Zlín s.r.o. hledá do prodejního týmu provozovny ojetých vozů Das WeltAuto v Uherském Hradišti:
ASISTENTKU PRODEJE –DISPONENTKU

Náplň práce:

  • administrativní zpracování prodeje
  • podpora prodejního oddělení
  • evidence ojetých vozů
  • aktualizace dat v systémech
  • komunikace se zákazníky a importérem

Požadujeme:

  • minimálně úplné středoškolské vzdělání
  • znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
  • organizační schopnosti
  • trestní i morální bezúhonnost
  • ŘP sk. B
  • komunikativnost
  • maximální pečlivost a zodpovědnost
  • časová flexibilita
  • orientace na zákazníka
  • schopnost pracovat v týmu
  • všeobecný přehled a znalosti
  • etické jednání

Nabízíme

  • práci na plný úvazek
  • práci v atraktivním prostředí autorizovaného prodejce
  • smlouva na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou
  • práce ve výborném týmu stabilní a prosperující společnosti 25 let na trhu
  • zaměstnanecké výhody, benefity

Informace o výběrovém řízení:
Strukturovaný životopis s aktuální fotografií a motivačním dopisem zasílejte do 30.6.2021 e-mailem na paní Jitku Šenkyříkovou – jitka.senkyrikova@eurocarzlin.cz

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!