Značky

Služby

logo

EURO CAR Zlín a kapela SLZA společně na cestách

EURO CAR Zlín a kapela SLZA společně na cestách

Kapela SLZA zahájila spolupráci s EURO CAR ZLÍN členem multibrandu AUTO UH. SLZA od nás získala multifunkční Volkswagen Crafter, který bude kapelu spolu s veškerou technikou pohodlně vozit napříč republikou v rámci jejich tour. Na první vyjížďku se kapela chystá už na jaře tohoto roku.
 
„Užitkový vůz jsme pro kapelu nutně potřebovali, jelikož koncerty zajišťujeme také po technické stránce a aparaturu i nástroje není možné v osobním autě bezpečně přepravit. Na spolupráci s EURO CAR Zlín a vlastně s celou skupinou AUTO UH se moc těšíme.
První společnou akci již máme úspěšně za sebou a jsme nadšení. Náš nový VW dostal i stylový kabát, takže nás nikdo při cestách na koncerty nepřehlédne.“ Dodává s úsměvem Petr Lexa, který se s kapelou představil v Uherském Hradišti naposledy 10. ledna na slavnostním otevření autosalonu značky Toyota.  

Česká popová stálice kapela SLZA již od roku 2014 zásobuje domácí scénu hity. Do povědomí široké veřejnosti se kapela v čele s frontmanem Petrem Lexou a kytaristou Lukášem Bundilem dostala písní Lhůta záruční, kterou následovaly další úspěšné hity jako Celibát, Katarze nebo Holomráz.

 

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail