Značky

Služby

logo

Modernizujeme pobočky

Do finále v tuto chvíli spěje rozsáhlá rekonstrukce pobočky Auto Viki ve Zlíně. V těchto prostorách nejenže modernizujeme zázemí pro autorizovaný prodej a servis vozů značky Ford, ale zároveň zde vzniká nový autorizovaný prodejní showroom pro značku vozů Hyundai. Po několika letech tak krajské město Zlín bude mít vozy Hyundai jako na dlani. Pro naši společnost HYUNDAI UH s.r.o. to zároveň bude již třetí pobočka této značky na území České republiky. Nyní se pobočky nachází v Jihlavě, Uherském Hradišti a již brzy se dočkají ve Zlíně.  

Modernizujeme pobočky

Na pobočce EURO CAR Zlín jsme naopak odstartovali rekonstrukci prodejního autosalonu pro užitkové a ojeté vozy. Stavební práce potrvají více než měsíc.

Veškeré stavební úpravy probíhají tak, aby měly co nejměnší vliv na běžný provoz a naši zaměstnanci se mohli plnohodnotně, i v rámci současných vládních omezení, plnohodnotně věnovat zákazníkům a jejich potřebám. Za veškerá omezení, která na našich pobočkách panují se všem našim zákazníkům omlouváme. Jakmile stavební práce skončí, tak věříme, že budou spokojeni, neboť úprávy a inovace realizujeme především pro zvýšení zákaznického komfortu.

Ještě jednou se omlouváme a těšíme se na nové, moderní prostory společně s Vámi.

Vaše skupina AUTO UH

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail