Značky

Služby

logo

Nová OCTAVIA ve verzi SCOUT

Na rodinnou dovolenou, na velký nákup nebo na hory s horskými koly v zavazadlovém prostoru: nová ŠKODA OCTAVIA SCOUT je perfektním společníkem splňujícím požadavky ve všech situacích. Se standardně dodávaným paketem pro špatné cesty včetně ochrany podvozku a se světlou výškou zvýšenou o 15 mm si skvěle poradí i mimo zpevněné cesty. Jistě se stane oblíbeným vozem pro tažení obytných přívěsů nebo přepravníků pro lodě či koně.

Nová OCTAVIA ve verzi SCOUT

Nová OCTAVIA SCOUT je připravená na každou situaci a přináší velkorysý prostor včetně robustního vzhledu, který umocňují jednotlivé prvky a detaily verze SCOUT. Velkolepým zážitkem jsou nejen jízdní vlastnosti, ale především interiér. Ten vaši jízdu umocní do posledního detailu. Nově koncipovaná přístrojová deska je modulární, uspořádaná v několika úrovních a jejímu středu dominuje volně stojící displej infotainmentu nejvyšší řady Columbus s 10“ displejem, navigací a digitální asistentkou Laurou. Chromové prvky zušlechťují středovou konzoli a nové výplně dveří. V chromovém provedení jsou také kliky. Vizuální akcenty verze SCOUT se v interiéru promítají ve specifických dekorativních lištách na přístrojové desce nebo sedadlech.

Světovou premiéru bude mít OCTAVIA SCOUT na začátku 7/2020. Poté ji budete moci v celé své kráse vidět v našem autosalonu ARAVER CZ. Nejlepší pocit pak zažijete až ji budete moci řídit a mít ve vlastní garáži. Jste připraveni na nová dobrodužství ve svém novém voze ŠKODA OCTAVIA SCOUT? My ano, tak si přijeďte do naší pobočky ARAVER CZ pro další informace nebo prohlédnout další modely ŠKODA.

Více Vám sdělí naši specialisti pro značku ŠKODA. 

Jitka Nesázalová
M: +420 724 637 716
E: nesazalova.jitka@araver.cz

Radek Hrabinec
M: +420 606 055 082
E: hrabinec.radek@araver.cz

Patrik Hasa
M: +420 778 475 107
E: hasa.patrik@araver.cz

 

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail