Nová ŠKODA Fabia

Nová ŠKODA Fabia

dynamické proporce a ostře řezané přední světlomety a zadní světla vybavená LED technologií dodávají vozu velmi dynamický, emocionální vzhled. Emocionální vzhled, nejlepší aerodynamika ve své třídě a dojezd vice než 900 km. To jsou vybraná NEJ, která s sebou veze nová ŠKODA Fabia.

Tento model značky ŠKODA patří dlouhodobě mezi nejpopulárnější a těší se velké oblibě mezi širokou skupinou zákazníků a to nejen v Česku, ale i v celé Evropě. Během 22 let bylo prodáno 4,5 milionů vozů FABIA a hned po modelu Octavia patří mezi pilíře mladoboleslavské automobilky a také jde o jedno z nejoblíbenějších vozů ve své třídě. Vůz si získal velkou skupinu fanoušků díky atraktivní kombinaci velkorysého prostoru, vysoké úrovně bezpečnosti, úspornosti, funkčnosti a skvělému poměru ceny a užitné hodnoty. FABIA oslovuje velmi široké spektrum zákazníků, od řidičů začátečníků po osoby pokročilého věku,
singles i rodiny. Nová čtvrtá generace modelu FABIA nabízí kromě tradičních předností také emocionální vzhled a ještě více místa.

Nová FABIA zaujme emocionálním vzhledem a sebevědomými proporcemi. Sportovní vzhled podtrhují ostře řezané přední světlomety a zadní světla s moderní LED technikou, která zdobí krystalické prvky. V interiéru s novým designem upoutají pozornost symetrická přístrojová deska se samostatně stojící centrální obrazovkou, horizontální dekorační lišty a digitální přístrojový panel nabízený na přání. Při uvedení na trh budou k dispozici výbavové stupně Ambition a Style. Později je doplní sportovní verze MONTE CARLO.

Máte zájem o bližší informace? Obraťe se na prodejní tým ŠKODA Auto na naší pobočce ARAVER CZ ve Starém Městě. Zkušený tým Vám sdělí další podrobnosti včetně plánovaného představení modelu na našem showroomu.

Jsou tady pro Vás:
Radek Hrabinec
M: +420 606 055 082
E: hrabinec.radek@araver.cz

Patrik Hasa
M: +420 778 475 107
E: hasa.patrik@araver.cz

Lexus LC 500 přijíždí

Lexus LC 500 přijíždí více...

Lexus ,

TOYOTA MIRAI bezemisní vůz

Vodíková TOYOTA MIRAI více...

Toyota ,

Nová Škoda Fabie u nás

Nová Škoda Fabie u nás více...

AutoUH ,

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!