Značky

Služby

logo

Zvítězili jsme na Rally Bohemia 2020

Posádka ve složení Jiří Dostálek a Karel Dědák osedlala vůz ŠKODA Scala G-Tec a zapsala se do historie 47. ročníku jedné z nejstarších rally soutěží v České republice. V rámci ECO energy Rally Bohemia 2020 se naše posádka umístila na celkovém 11. místě, ale kategorii vozů na CNG zcela opanovala a získala tak triumf, za čož jim patří velký potlesk a gratulace. 

Zvítězili jsme na Rally Bohemia 2020

ECO energy Rally Bohemia je soutěží v jízdě pravidelnosti, při které mají posádky za úkol co nejpřesněji dodržet stanovený jízdní průměr na jednotlivých měřených úsecích – zkouškách pravidelnosti. Soutěžilo se ve čtyřech etapách, které se konaly od čtvrtka do neděle v termínu 9. – 12. 7. Posádky při soutěži absolvovaly více než 700 km tratě podle klasického šipkového itineráře, čímž se ECO energy Rally Bohemia stala nejdelší ECO rally v ČR.

Ještě jednou gratulujeme kolegům z pobočky ARAVER CZ za vynikající umístění a skvělou reprezentaci naší společnosti.

Chcete získat i Vy první místo v kategorii CNG? Stačí si vybrat z naší široké nabídky vozů na CNG. Zvolte například ŠKODA Scala G-Tec, SEAT Leon TGI nebo Volkswagen Golf Variant TGI a můžete zvládnout nejen rally, ale i jezdit ekologicky a hlavně ekonomicky. Máte jinou preferenci? Stačí kliknout ZDE a vybírat z více jak 600 skladových vozů.

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail